O školení

Propagácia a marketing sa v stále väčšej miere presúvajú na internet. 92 % rodičov a 95 % žiakov hľadá informácie o školách pre svojich potomkov na internete. Napriek tomu školy stále tvrdošijne lipnú na starých off-line postupoch. Z našich výskumov vieme, že minimum škôl sa venuje e-mailovému marketingu a prakticky žiadna škola nepoužíva reklamu vo vyhľadávačoch. Niektoré školy dokonca ani nemajú upravený web tak, aby návštevníci mohli ľahko nájsť informácie o prijímacom konaní. A potom sa čudujú, že majú málo prihlásených žiakov.

Aktuálne termíny


  –      –     –


„Ve své praxi se snažím využívat všechny informace, které jsem načerpala na Vašem školení – například vzhled a uspořádání webové stránky, vhodný obsah nabídky „pro uchazeče“. Také jsem se zorientovala v Google Analytics a plně tuto službu využívám.“Ing. Iveta Matušková, Střední škola železniční a stavební, Bulharská, Šumperk

Čo si účastníci školenia odnesú?

 • Ukážeme Vám, ako efektívne využiť čo najviac možností, ktoré internet ponúka k propagácií školy
 • Naučíte sa, ako osloviť a pracovať s generáciou Z (teda Vašimi uchádzačmi a žiakmi)
 • Nestratíte sa na sociálnych sieťach, budete vedieť kde a ako správne používať smajlíky
 • Budete rozumieť chovaniu vyhľadávačov a základom SEO
 • Ukážeme si princípy online reklamy, reklamy na Facebooku a ako rozoslať hromadné e-maily
 • Tipy na vylepšenia, tipy od konkurencie a ďalšie.

Obsah školenia

 1. Dáta o používaní internetu a internetového marketingu. Ako sa chovajú vaši zákazníci na internete? Čo ich zaujíma, čo potrebujú vedieť a ako často chodia na váš web?
 2. Web a jeho použiteľnosť. Ako web čo najviac prispôsobiť vašej cieľovej skupine? Aké informácie patria na titulnú stránku a ktoré je naopak lepšie schovať do štruktúry webu? Prejdeme spoločne Váš web a ukážeme na najväčšie nedostatky.
 3. Optimalizácia pre vyhľadávače. Keď vás nikto nenájde, ako by ste neexistovali. Prispôsobte svoj web vyhľadávačom a zaistite si návštevnosť zdarma.
 4. PPC reklama. Internetová reklama je lacná, presne zacielená a efektívna. Naučte sa základy PPC reklám v najväčšej inzertnej sieti na svete.
 5. Reklamy na Facebooku. Vyberte si jedného alebo niekoľko užívateľov a zobrazujte im perfektne personalizovanú reklamu. Vytvorte rôzne varianty pre dievčatá a chlapcov alebo reklamu zamerajte na okolité obce.
 6. Emailový marketing. Posielajte pekne vyzerajúce emaily tisícom ľudí naraz. Zdarma!
 7. Webová analytika, monitoring a ďalšie nástroje

Ukážka prezentácie

Pre koho je školenie určené

Kurz je určený všetkým pracovníkom stredných škôl, ktorí sa starajú o prijímacie konanie, propagáciu, reklamu, PR alebo marketing. Typicky sú to riaditelia, zástupcovia riaditeľov, výchovní poradcovia, ale tiež učitelia, ktorí sa o propagáciu starajú nad rámec svojich pracovných možností. Kurz je určený všetkým, ktorým nie je ľahostajný osud ich školy a chcú zistiť, ako efektívne zaistiť jej budúcnosť.

Cena a organizačné informácie

 Cena: 74,90 € bez DPH – cena zahŕňa materiály ku školeniu a drobné občerstvenie
 Po zaplatení a absolvovaní školenia obdržia účastníci certifikát
 Školenie trvá 6 vyučovacích hodín
 Pokyny k platbe, storno podmienky nájdete tu

Prihláška na školenie

Na toto školenie nie je možné sa prihlásiť
K tomuto školeniu v súčasnej dobe nie sú vypísané žiadne termíny.

Požiadajte o termín vo vami zvolenom mieste alebo usporiadajte školenie len pre Vás na Vašej škole! Napíšte na menova@nezzazvoni.sk alebo rovno volajte na +421 949 647 477.