Facebook pre školy

Regina Štěpánská

Facebook pre školy

119 119 people viewed this event.

Buďte celý deň tam, kde sú vaši kandidáti a študenti! Na vašu žiadosť sme pripravili špeciálne školenie o Facebooku pre školy. Sociálne siete sú silným nástrojom, ktorý môže školám pomôcť osloviť tisíce potenciálnych študentov s minimálnymi nákladmi, komunikovať so súčasnými študentmi alebo pomôcť budovať značku.

Cieľom kurzu Facebook pre školy je ukázať riaditeľom, učiteľom a odborníkom na nábor zamestnancov, ako efektívne využívať Facebook v marketingovom mixe školy. Na praktických príkladoch sa ukáže, ako správne využiť túto jedinečnú príležitosť na propagáciu vašej školy na internete.

Ak nebudete s tréningom spokojní, spoločnosť Než zazvoní vám garantuje 100 % vrátenie účastníckeho poplatku.

Školenie Marketing sociálnych médií: Facebook pre školy je akreditované ako vzdelávací program DVPP pod č. MSMT-40314/2020-2-993

  Marketing sociálnych médií: Facebook pre školy môže byť financovaný z projektu Šablóny pre stredné školy

Čo si účastníci odnesú?

 • Informovanosť o využívaní sociálnych médií na marketingové účely
 • Zručnosti potrebné na dobrú správu stránok a skupín školy na Facebooku
 • Schopnosť efektívne využívať Facebook na propagáciu školy
 • Znalosti potrebné na vyhodnotenie a analýzu aktivít na Facebooku

Obsah školenia

 1. Ako funguje Facebook a prečo ho používať? Základné pojmy a mechanizmy jednoduchým a zrozumiteľným spôsobom pre každého. Vysvetlíme vám možné výhody pre vašu školu a vysvetlíme vám, ako integrovať sociálne siete do vášho komunikačného mixu.
 2. Ako používať Facebook pre vašu školu? Aké sú vaše možnosti? Na čo sa dajú použiť? Kde vám môže pomôcť a kde uškodiť? Celkom konkrétne rady a tipy týkajúce sa komunikácie v škole v 21. storočí.
 3. Ako používať skupiny? Facebook je silný marketingový nástroj, ktorý vám môže pomôcť pri nábore a komunikácii s existujúcimi študentmi. Predstavíme vám niekoľko modelov, ako môžete nastaviť komunikáciu vašej školy s uchádzačmi a študentmi.
 4. Ako používať udalosti? Máte veľký deň otvorených dverí? To samo o sebe bude zbytočné, ak o tom nebudú vedieť študenti. Naučte sa, ako využiť podujatia a čo najlepšie ich využiť pre svoju školu.
 5. Čo tak prepojiť Facebook a Instagram s vašou webovou stránkou? Prepojením Facebooku s vašou webovou stránkou môžete zvýšiť návštevnosť svojej webovej stránky a zároveň získať viac fanúšikov. To všetko veľmi rýchlo a zadarmo.
 6. Ako vytvárať a vyhodnocovať reklamy? Zmysluplnú reklamu na Facebooku môžete získať už od 50 Kč. Ukážeme vám, ako sme za 900 Kč oslovili 11 000 skutočných ľudí.
 7. Ako analyzovať Facebook? Naučte sa vyhodnocovať svoje aktivity na Facebooku a zvyšovať efektivitu komunikácie. Všetko pomocou nástroja, ktorý nájdete na každej stránke Facebooku.

Pre koho je školenie určené

Kurz je určený pre všetkých pracovníkov stredných škôl, ktorí sa zaoberajú prijímaním, propagáciou, reklamou, PR alebo marketingom. Zvyčajne sú to riaditelia, zástupcovia riaditeľov, výchovní poradcovia, ale často aj učitelia, ktorí sa starajú o propagáciu nad rámec svojich pracovných povinností. Kurz je určený pre všetkých, ktorým nie je osud ich školy ľahostajný a chcú zistiť, ako efektívne zabezpečiť jej budúcnosť.

Informácie o cene a organizácii

 • Cena: 2 150 Kč (87 € bez DPH) – cena zahŕňa školiace materiály
 • Po zaplatení a absolvovaní školenia dostanú účastníci certifikát DVPP
 • Školenie trvá 5 vyučovacích hodín
 • Pokyny k platbe a storno podmienky nájdete tu
 

Datum a čas

Začátek: 06-04-2023 09:30 do
Konec: 06-04-2023 13:30
 

Location

Online Event
 

Event Types

 

Event Category

 

Registration End Date

06-04-2023