Pridaj sa do nášho tímu


Podieľajte sa s nami na projektoch, ktoré naozaj majú zmysel. Sme malý tím so zápalom pre vec - skúmame, školíme a pomáhame českým aj slovenským školám k tomu, aby boli lepšie. Meníme vzdelávanie zdola a sme v tom úspešní. Staňte sa súčasťou Než zazvoní a pomáhajte školám s nami!

Koho práve hľadáme?


Marketingový/á konzultant/ka

Chcete vstúpiť do stabilného odvetvia školstva, ktoré nie je pre markeťáky a tvorcov webov vôbec bežné? Poďte s nami zmeniť tvár českého a slovenského školstva!
Mám záujem

Account manager/ka

Ste v obchode ako ryba vo vode? Láka vás zmysluplná práca v stabilnom prostredí školstva? Poďte s nami pomáhať školám v Česku i na Slovensku!
Mám záujem

Školy se na nás v oblasti poradenství obracejí nejčastěji ve třech situacích

  • Dostaneme konkrétní požadavek (např. chceme zlepšit web, den otevřených dveří, logo, audit, vyřešit specifickou otázku)
  • Jsme požádáni o rozbor, doporučení a opatření: “Tady máte naši školu, potřebujeme více žáků/chceme si udržet stávající počet uchazečů/udržet se na špici. Podívejte se na nás a navrhněte, co máme udělat a s čím nám pomůžete. Myslíme si, že máme ten/ten problém, ale ověřené to nemáme.”
  • Jsme osloveni, abychom na nějaký čas převzali koordinaci náborových/marketingových aktivit, se školou se nějaký čas pravidelně setkávali, zaučili personal, nastavili procesy a identifikovali co je potřeba vše udělat a v některých případech to i sami udělali. Po smluvenou dobu tak škola obdrží intenzivní péči, která se časem umírňuje tak, aby škola přešla k maximální samostatnosti.
Ako v Než zazvoní pomáhame školám?

Skúmame

Vytvárame vlastné prieskumy školského trhu medzi žiakmi základných a stredných škôl, učiteľmi i výchovnými poradcami. Pravidelne zverejňujeme exkluzívne dáta o náborových aktivitách škôl, alebo o rozhodovaní uchádzačov a ich rodičov. Disponujeme odpoveďami od tisícov respondentov zo všetkých krajov ČR.

Školíme

Školíme učiteľov, vedenie škôl i riaditeľa. Organizujeme certifikované školenia buď verejne pre prihlásených alebo uzavreto pre jednu školu. Pripravujeme školenie na mieru. Vedieme ucelený vzdelávací program Akadémie Než zazvoní. Náš tím profesionálnych lektorov si zakladá na osobnom prístupe, minime teórie a maxime praxe.

Radíme

Pomáhame školám priamo u nich, tam, kde je to najviac potrebné. Radíme s náborom, konzultujeme a vedieme školské náborové tímy. Vytvárame komunikačné stratégie, meníme vnímanie značky, pomáhame s propagáciou na sociálnych sieťach, učíme školy viesť efektívne kampane a aplikovať moderný marketing v praxi.

Nie je žiadna z týchto pozícií pre vás? Napíšte nám.

 
 

Rýchly kontakt


Image

Bc. Aneta Košíková

Organizátorka školení, analytička

 kosikova@nezzazvoni.cz
 +420 733 778 256