Naše služby

Pozrite sa na prehľad našich služieb a vyberte si, čo Vaša škola potrebuje najviac. Pokiaľ neviete, kde začať, odporúčame Analýzu potrieb

Neviete, kde presne začať?

Viete, čo chcete dosiahnuť, ale neviete presne ako? Vytvoríme harmonogram, doporučíme akčné kroky a spoločne dokončíme celý projekt.
Začnime Analýzou potrieb

Máte jasnú predstavu?

Viete presne, čo chcete? Pomôžeme Vám vylepšiť web, deň otvorených dverí, vymyslíme logo či vyriešíme špecifický problém.
Vyberte si z našich služieb

Audit webu a sociálnych sietí

Neviete, či je Váš web, Facebook a Instagram vyhovuje požiadavkám uchádzačov z roku 2021? Potrebujete poradiť, čo urýchlene upraviť?
Viac o audite webu a sietí

Školy se na nás v oblasti poradenství obracejí nejčastěji ve třech situacích

  • Dostaneme konkrétní požadavek (např. chceme zlepšit web, den otevřených dveří, logo, audit, vyřešit specifickou otázku)
  • Jsme požádáni o rozbor, doporučení a opatření: “Tady máte naši školu, potřebujeme více žáků/chceme si udržet stávající počet uchazečů/udržet se na špici. Podívejte se na nás a navrhněte, co máme udělat a s čím nám pomůžete. Myslíme si, že máme ten/ten problém, ale ověřené to nemáme.”
  • Jsme osloveni, abychom na nějaký čas převzali koordinaci náborových/marketingových aktivit, se školou se nějaký čas pravidelně setkávali, zaučili personal, nastavili procesy a identifikovali co je potřeba vše udělat a v některých případech to i sami udělali. Po smluvenou dobu tak škola obdrží intenzivní péči, která se časem umírňuje tak, aby škola přešla k maximální samostatnosti.

Začnime Analýzou potrieb školy

Neviete presne, čo Vašej škole pomôže najviac? Začnite vstupnou analýzou, ktorá preverí Váš nábor v 15 samostatných kategóriách. Prehodnotíme Vaše dni otvorených dverí, komunikáciu s uchádzačmi, webové stránky, sociálne siete, grafické materiály, i samotné riadenie náborového tímu.

Všetky oblasti prehľadne bodovo aj slovne ohodnotíme a navrhneme akčné kroky aj priority, na ktoré sa zamerať na zlepšenie náboru.

Viac o analýze potrieb pre školy
Ste zo ZŠ? Máme pre vás Analýzu potrieb pre ZŠ
Image

Naše najobľúbenejšie služby

Koordinácia náboru

Na pol roka až rok budeme prechodne koordinovať Váš nábor. Raz za dva týždne budeme vždy osobne na Vašej škole, vytvoríme tím, nastavíme procesy a naučíme Vás, ako na moderný nábor.

Komunikačná stratégia

Jednotná komunikácia a argumentácia školy je základ. Na základe rozhovorov so žiakmi a vedením školy, sociologických dát a našeho odborného vstupu vytvoríme stratégiu kompletnej komunikácie školy.

Hĺbková analýza školy

Máte zlú reputáciu? Nespokojných žiakov? Alebo len chcete vedieť, kam školu posunúť? Pomocou vyšetrovania a rozhovorov so žiakmi, rodičmi a zamestnancami Vám dodáme nezávislé dáta a návrhy riešení.

Analýza marketingových potrieb

Neviete, kde začať a na čo si musíte v konkurenčnom školskom prostredí dávať pozor? V 15 kategóriách prehodnotíme Vás súčasný stav a povieme Vám, kde máte nedostatky.

Audit dňa otvorených dverí

Den otvorených dverí je najdôležitejšou akciou náboru - každý návštevník je už takmer žiakom. Prídeme na tajný audit a zaistíme, aby ste zbytočne neprichádzali o žiakov.

Logo a design manuál

Premýšľate na nad novým logom alebo Vám chýba manuál, ktorý zabezpečuje jednotnosť komunikácie po grafickej stránke? Vytvoríme pre Vás grafickú identitu, ktorá bude fungovať.

Letáky a tlačené dokumenty

Bez letákov sa žiadna škola nezaobíde. Vytvoríme Vám také, ktoré hneď po burze neskončia v koši, ale zaujmú študenta i rodiča.

Web školy

Viete, že viac ako polovicu uchádzačov odradí od štúdia na Vašej škole to, že na webe nenájdu informácie, ktoré potrebujú? Postavíme Vám web, ktorý uchádzačov ohromí.

On-line propagácia

Chcete byť vidieť v on-line prostredí? Dostať na web viac relevatných návštevníkov, získať viac prihlášok, alebo propagovať deň otvorených dverí tisícom deviatakov? Vieme, ako na to.

Facebook

Oslovte desiatky tisíc uchádzačov! Facebook nahradzuje e-maily, fóra i kalendáre. Chcete pomôcť získať fanúšikov, konzultovať obsah, alebo šíriť správu? Spoločne vymyslíme, ako Vás posunúť ďalej.

Instagram

Chcete ovplyvňovat to, ako Vašu školu budú vnímať žiaci a uchádzači? Instagram je skvelým nástrojom, ako vybudovať brand školy. Vytvoríme pre Vás stratégiu, ako to dosiahnuť.

Služby na mieru

Každá škola je v jedinečnej situácii a potrebuje špecifické riešenie. Pokiaľ ste nenašli to, čo pomôže práve Vašej škole, nebojte sa nám napísať a spoločne vymyslíme riešenie.

Landing page - základ vašej on-line kampane

Landing page je špecializovaná webová stránka vytvorená pre veľmi špecifický cieľ - získať čo najviac konverzií. Čo to znamená v školskom prostredí? Napríklad otvárate nový odbor, o ktorom potrebujete dať vedieť čo najviac uchádzačom, alebo máte odbor, ktorý sa vám dlhodobo nedarí naplniť a potrebujete ho otvoriť. Alebo máte kurzy pre verejnosť, na ktoré potrebujete prihlášky. To všetko zabezpečí špecializovaný web spoločne s cielenou on-line kampaňou.
Viac o landing page

Landing page - základ vašej on-line kampane

Landing page je špecializovaná webová stránka vytvorená pre veľmi špecifický cieľ - získať čo nejviac konverzií. Čo to znamená v školskom prostredí? Napríklad otevárate nový odbor, o kterom potrebujete dať vedieť čo najviac uchádzačom alebo máte odbor, ktorý sa vám dlhodobo nedarí naplniť a potrebujete ho otvoriť. Alebo máte kurzy pre verejnosť, na ktoré potrebujete prihlášky. To všetko zabezpečí špecializovaný web spoločne s cielenou on-line kampaňou.
Viac o landing page

Špecializované služby

Doplnkové služby, ktoré Vám pomôžu pusunúť školu na novú úroveň

Kontrola a oponentúra

Spolupracujete s agentúrou, ale nie ste si istí, že odvádza dobrú prácu? Školstvo je špecifická oblasť. Zaistíme kontrolu tak, aby Vaše peniaze boli efektívnou investíciou a získali ste efektívny produkt.

Audit webu

Máte nový web, ale niečo Vám na ňom nesedí? Množstvo pekných webov nie je moc efektívnych a v nábore Vám nepomôžu. Urobíme audit Vašeho webu a na všetky nedostatky navrhneme riešenie.

Public relations

Chcete osloviť médiá? Objaviť sa v regionálnej tlači alebo televízii? Poradíme Vám, ako to dosiahnuť, prípadne pre Vás rovno napíšeme tlačovú správu.

Napíšte nám a spoločne nájdeme
riešenie pre Vašu školu

 
[contact-form-7 id="3898" title="Služby - kontakt"]
 

Rýchly kontakt


Image

Bc. Aneta Košíková

Organizátorka školení, analytička

 kosikova@nezzazvoni.cz
 +420 733 778 256