Analýza potrieb základnej školy


Súčasní rodičia sa už pri výbere základnej školy nerozhodujú len na základe dostupnosti alebo spádovej oblasti. Chcú pre svoje dieťa viac - chcú mu zaistiť ten najlepší štart do života. Preto sa aktívne zaujímajú o veľa iných ukazovateľov - ako je vzdelávací program a profilácia školy, spôsob, akým zvláda dištančnú výučbu, vybavenie tried, ponuka krúžkov a voľnočasových aktivít alebo zloženie pedagogického zboru.

Každý rodič chce pre svoje dieťa najlepšie vzdelanie a preto pre neho hľadá tú najlepšiu školu. Máte budúcim školákom a ich rodičom čo ponúknuť? Dajte o sebe vedieť!

Konkurencia na trhu vzdelávania rastie a rodičia majú na výber z rôznych možností. Nečakajte, či si Vašu školu všimnú. Aktívne ich oslovte a poskytnite im všetky dôležité informácie. Školy robia skvelé aktivity. Často ich ale nedokážu správne predstaviť, čo, ako a kedy hovoriť rodičom. A nielen s tým vám pomôže naša Analýza potrieb, ktorú na mieru pripravíme priamo pre Vašu školu.Na čo sa zameriame?


Webové stránky


Web je nástroj, ktorý má významný vplyv na finálne rozhodnutie rodičov. Zistite, či sa práve na tom Vašom jednoducho orientujú a nájdu tam všetky potrebné informácie.

Sociálne siete


Sociálne siete nie sú len pre teenagerov, profil na Facebooku či Instagrame má väčšina rodičov Vašich potencionálnych žiakov. Môžete tam s nimi komunikovať, informovať ich o zaujímavostiach zo školy, alebo ich osloviť platenou reklamou.

Grafická prezentácia


Grafická prezentácia Vašej školy musí byť aktuálna, pútavá a dopredu musí budiť správny dojem z Vašej školy. Ako na to? Radi Vám s tým pomôžeme.

Obsahový marketing


Vizuálne pekná prezentácia bez dôležitých informácií je len polovičná. Ukážte rodičom informácie správnym spôsobom, ktorý zdôrazní všetky prednosti Vašej školy.

Príležitosti Vašej školy


Spôsobov ako prezentovať Vašu školu je nespočetne veľa. Nenechajte si ujsť príležitosť ako sa dostať do širokého povedomia. Spoločne vytvoríme plán príležitostí pre tú najlepšiu propagáciu.

Dlhodobá statégia


Nevyšli Vám minulý rok zápisy? Vymyslíme, ako sa tomu vyhnúť. Máte naopak dosť žiakov? Zaistite, aby to tak bolo i budúci rok! Efektívna propagácia je dlhodobý a strategický proces. Radi Vám ju naštartujeme.
Vďaka Marketingovému sprievodcovi pre základné školy budete vedieť, ako čo najlepšie prezentovať svoju školu. Získate podklady k budovaniu dobrej povesti školy, efektívnej komunikácii s rodičmi a dlhodobej propagačnej a náborovej kampani.

Kontaktujte nás a budujte krok po kroku meno školy pomocou Marketingového sprievodcu.

Objednávka služieb

  Vaše jméno (povinné)

  Název školy (povinné)

  Váš e-mail (povinné)

  Váš telefon

  Než zazvoní, s.r.o. je plátcem DPH. Uvedené ceny jsou bez DPH.

  Máte k analýze akékoľvek otázky?  Image

  Jakub Roh

  strategický konzultant a auditor
  roh@nezzazvoni.cz
  +420 739 656 931


  Máte nejaký dotaz?

  Zavolajte nám

  Mgr. Karel Komínek
  kominek@nezzazvoni.cz
  +420 773 977 508