Analýza potrieb školy


alebo ako premeniť potencionálnych uchádzačov na budúcich študentov

Chcete získať čo najviac uchádzačov o štúdium na Vašej škole? Potrebujete sa dostať do povedomia? Snažíte sa budovať značku školy? Marketingový sprievodca je pre Vás ideálnym riešením.

Za posledný rok sa výrazne zmenil spôsob komunikácie a prezentácie škôl. Tradičné náborové aktivity ako dni otvorených dverí, burzy alebo návštevy základných škôl sú nedostupné, alebo výrazne obmedzené. Jedinou šancou, ako na túto situáciu efektívne reagovať, je presunúť svoje propagačné aktivity do on-line úrovne.

Marketingový sprievodca Vám dá komplexný prehľad o tom, či je Vaša škola pripravená na online náborovú kampaň a komunikáciu s uchádzačmi.

Spoločne prejdeme Váš web, zameriame sa na obsah sociálnych sietí, preberieme, akým spôsobom komunikujete s cieľovými skupinami a ako najlepšie viesť náborovú kampaň. Zistíte, v čom ste výnimočná škola a kde máte priestor na zmeny.Na čo konkrétne sa zameriame?


Webové stránky


54 % uchádzačov odradí to, že na Vašom webe nenájdu to, čo hľadajú. V analýze potrieb sa dozviete, či zbytočne nestrácate uchádzačov neefektívnym webom.

Sociálne siete


Sociálne siete majú desiatky nepísaných pravidiel, ktorými by ste sa mali riadiť. Skontrolujeme nastavenie Vašich profilov a kvalitu obsahu.

Obsahový marketing


Súčasný uchádzači sa zaujímajú nielen o ponuku odborov, ale i o to, či sa im bude na škole dobre študovať. Pozrieme sa na to, či ste súčasnou prezentáciou školy schopní ukázať všetky relevantné informácie.

Grafická prezentácia


Vhodne zvolenou grafikou dokážete zaujať svojich uchádzačov a nadchnúť ich pre štúdium na Vašej škole. Zameriame sa teda aj na Vašu vizuálnu identitu.

Príležitosti Vašej školy


Každá škola je niečim výnimočná. Marketingový sprievodca Vám dá tipy na to, ako sa odlíšiť od konkurencie a svoje silné stránky odprezentovať.

Dlhodobá stratégia


V súčasnej dobe už nestačí dať informáciu o termíne prihlášok na webové stránky. Efektívna náborová kampaň spočíva v starostlivom plánovaní a v dlhodobých aktivitách. Vymyslíme Vám preto stratégiu na kľúč.

Kontaktujte nás a spoločne pre Vašu školu pripravíme podklady a odporúčania pre efektívnu prezentáciu a komplexnú náborovú kampaň.

Objednávka služieb

  Vaše jméno (povinné)

  Název školy (povinné)

  Váš e-mail (povinné)

  Váš telefon

  Než zazvoní, s.r.o. je plátcem DPH. Uvedené ceny jsou bez DPH.

  Máte k analýze akékoľvek otázky?  Image

  Jakub Roh

  strategický konzultant a auditor
  roh@nezzazvoni.cz
  +420 739 656 931


  Máte nejaký dotaz?

  Zavolajte nám

  Mgr. Karel Komínek
  kominek@nezzazvoni.cz
  +420 773 977 508