On-line školenie

Ako na on-line deň otvorených dverí

Deň otvorených dverí pre 21. storočie

O školení

Dni otvorených dverí sú každoročne vrcholom kontaktnej náborovej kampane. Je to udalosť, na ktorej školy môžu ukázať to najlepšie, čo majú. Deň otvorených dverí sa mnohým školám v minulom roku podarilo dostať do on-line podoby, a podľa dát to vyzerá, že deň otvorených dverí on-line bude aj naďalej dôležitou súčasťou náboru - nielen pre uchádzačov, ktorí nestihnú prezenčný deň otvorených dverí alebo pre žiakov z ďaleka. Ako ale deň otvorených dverí preniesť do on-line prostredí tak, aby nestratil švih?

Školenie od profesionálov

Než zazvoní je organizáciou akreditovanou MŠMT pod č.j. MSMT- 27861/2015. Všetci naši školitelia sú odborníci s dlhoročnou praxou v komerčnom, politickom a školskom marketingu. V prípade, že nebudete so školením spokojný, Než zazvoní garantuje vrátenie 100% poplatku za účasť.
Image
Každý účastník dostane vzdelávacie materiály ku školeniu

Čo si zo školenia odnesiete?

 • Zistíte, aké sú možnosti realizácie rôznych formátov on-line dní otvorených dverí.
 • Spoznáte proces prípravy aj tvorby 2 metód on-line dní otvorených dverí.
 • Predstavíme vám možnosť, ako natočiť deň otvorených dverí a potom ho zdieľať ako živé video.
 • Pozrieme sa na platformy, kde môžte realizovať on-line DOD.
 • Pripravíte sa na riziká, ktoré môžu vzniknúť pri živom vysielaní aj to, ako ich vyriešiť.
 • Povieme si, ako on-line deň otvorených dverí propagovať a ako z neho vyťažiť maximum aj po vysielaní.

Obsah školenia

Dáta z výskumov o DOD
Akú úlohu hrajú dni otvorených dverí v on-line náborovej kampani? Podľa čoho sa rozhodujú uchádzači a na koľko dní otvorených dverí pôjdu?
Formáty on-line DOD
Ktorý je typ je správna voľba pre vašu školu? Ako náročné sú jednotlivé varianty? Vyberte si medzi statickou a dynamickou variantou.
Potrebné vybavenie
Aby váš on-line deň otvorených dverí dobre vyzeral, je potrebné zabezpečiť dobrú vizuálnu a zvukovú kvalitu. Ukážeme vám, aké vybavenie pre kvalitný on-line DOD potrebujete.
Zdieľanie na sociálne siete
Kam a ako zdieľať on-line deň otvorených dverí? Prenos na webe, Facebooku i Instagramu. Ako účty správne prepojiť, aby sa všetko podarilo na jednotku.
Propagácia on-line DOD
Ukážeme si, ako a kde môžete najefektívnejšie zasiahnuť potenciálnych účastníkov vášho on-line dňa otvorených dverí. Dozviete sa, ako môžete profesionálne propagovať DOD a nemíňať za zbytočnosti.
Na čo si dať pozor
Viete, čo budete hovoriť? Ako pôsobiť pred uchádzačmi kompetentne? Čo sa musí naučiť kameraman, čo sprievodca a ako sa vyhnúť nepríjemnosti pri prenose?

Povedali o školení

„Školení řadím k těm nejefektivnějším a nejproduktivnějším. Přínosný byl jak obsah, tak odpovědi na otázky v diskusi v průběhu a po školení. Poznatky jsme ihned začali aplikovat a těšíme se na výsledky letošního školního roku.“
- Ing. Jitka Zelená, SOŠ Nové Město na Moravě

Pre koho je školenie určené?

Kurz je určený všetkým pracovníkom stredných škôl, ktorí sa starajú o prijímacie konanie, propagáciu, reklamu, PR alebo marketing. Typicky sú to riaditelia, zástupcovia riaditeľov, výchovní poradcovia, mnohokrát ale aj učitelia, ktorí sa o propagáciu starajú nad rámec svojich pracovných povinností. Kurz je určený všetkým, ktorým nie je ľahostajný osud ich školy a chcú zistiť, ako efektívne zabezpečiť jej budúcnosť.

Cena a organizačné informácie

 • On-line školenie: 72,9 € bez DPH – cena zahŕňa materiály ku školenia.
 • Prezenčné školenie: 85,9 € bez DPH - cena zahŕňa materiály pre školenie a občerstvenie.
 • Po zaplatení a absolvovaní školenia dostanú účastníci certifikát.
 • Školenie trvá 5 vyučovacích hodín.
 • Pokyny k platbe, storno podmienky nájdete tu.

Aktuálne termíny

There are currently no events.

Rýchly kontakt

Image

Mgr. Zuzana Halabalová

Koordinátorka školení