webinár zadarmo

Mindfulness v školskom prostredí

O webinári

V školskom prostredí sa čoraz častejšie používa pojem wellbeing. Všeobecne wellbeing môžeme popísať ako stav, v ktorom sa cítime dobre a zvládame dobre fungovať. Výskum ukazuje, že úroveň wellbeingu ovplyvňuje okrem iného produktivitu a schopnosť učiť sa. Prostredie školy je jedným z faktorov, ktoré ovplyvňujú celkovú pohodu učiteľov a žiakov - a to sa odráža v ich výkonoch. Cítia sa vaši žiaci a učitelia príjemne? Sústredia sa a dosahujú dobré výsledky? Aké sú vzťahy na pracovisku a v triede?

V tomto webinári sa budeme venovať tomu, ako môžu školy podporiť wellbeing učiteľov a žiakov prostredníctvom cvičenia mindfulness. Z marketingového hľadiska ide o interné komunikačné aktivity, ktoré môžu mať pozitívny vplyv na atmosféru v škole, spokojnosť zamestnancov a žiakov a z dlhodobého hľadiska aj na samotnú značku školy. Webinár je bezplatný a môže pomôcť zlepšiť atmosféru a spokojnosť vo vašej škole.

Prečo sú webináre Než zazvonia zadarmo?
V Než zazvoní veríme, že lepšiu budúcnosť pre nás všetkých možno dosiahnuť lepším vzdelávaním. Preto spolupracujeme so školami, aby sme posunuli české vzdelávanie na novú úroveň. Na webových seminároch sa naši konzultanti delia o svoje know-how s učiteľmi, aby viac škôl mohlo využívať najnovšie inovácie vo vzdelávaní a aby sme mohli rýchlejšie dosiahnuť našu víziu.

Obsah webinára

Čo je to wellbeing?
Téma, ktorá je v školskom prostredí skloňovaná stále častejšie. Pozrieme sa na to, prečo je wellbeing v škole dôležitý a ako ho podporiť u učiteľov aj žiakov.
Praktické cvičenia
Vyskúšajte tri praktické cvičenia na upokojenie a koncentráciu, ktoré môžete vykonávať kdekoľvek a kedykoľvek. Jednoducho ich tiež odovzdáte svojim žiakom.
Ako zaviesť mindfulness do školy
Spokojní učitelia a žiaci sú základom dobrej atmosféry a dobrej povesti školy. Poradíme vám, ako účinne zaviesť praktiky mindfulness do školského prostredia.

O lektorke

Webinár povedie marketingová konzultantka a školiteľka Nela Pliešovská, ktorá sa okrem iného štyri roky venuje vedeniu lekcií jogy a mindfulness. Venuje sa práci s telom, dychom a myslí a odovzdáva techniky, ktoré v každodennom živote pomáhajú s dosiahnutím harmónie a vnútorného pokoja.

Cena a organizačné informácie

  • Prednáška sa uskutoční 27. 5 2022 o 10:00 hod.
  • Trvanie 60 - 90 minút
  • Účasť je úplne bezplatná
  • Registrovaným bude zaslaný záznam webinára
  • Registrovaným budú zaslané informácie o prihlásení

Prihláste sa na bezplatnú prednášku

Vyplňte formulár a my vám pošleme odkaz na živé vysielanie prednášky.

Sme tu pre vás

Regina Štěpánská

Mgr. Regina Štěpánská

Koordinátorka školení

stepanska@nezzazvoni.sk
 +420 736 265 115