Akademie NZ

Akadémia pre skupiny je špeciálnym projektom Než zazvoní, kedy nielenže preškolíme celý váš náborový tím, ale budeme všetky praktické rady orientovať priamo na vašu školu a k súčasnej situácii, v ktorej sa nachádzate.

Program je rozdelený do siedmych stretnutí v rámci 6-8 mesiacov vo vami vybraných termínoch na vašej škole. Vždy v deň stretnutia sa najprv venujeme výukovým témam, nasledujú konzultácie s lektorom.

„Všechna školení, kterými jsem prošla, se mi moc líbila, lektoři byli vynikající profesionálové. Velkou část nabytých vědomostí jsem uvedla do praxe a byl to úspěch. Je mi líto, že Akademie končí.“Mgr. Soňa Kubová, ŠKODA AUTO a.s., odštěpný závod Střední odborné učiliště strojírenské

Kompaktný program pre školy

Akadémia Než zazvoní pre skupiny je kompaktný program praktického marketingu škôl zameraný priamo na vašu školu. Naučíte sa, ako osloviť vaše cieľové skupiny, ako vylepšiť komunikáciu a získate veľa cenných rád priamo prispôsobených vašej škole.

  Staňte sa odborníkom marketingu škôl
  Pozdvihnite Vašu školu alebo inštitúciu a rozšírte si know-how
  Získajte certifikát

Vzor certifkátu

Obsah Akadémie

Akadémiu tvorí 7 poldenných workshopov, ktoré sú časovo rozvrhnuté tak, aby boli poznatky ihneď využiteľné v náborových aktivitách vašej školy. Podstatnou časťou akadémie je aj individuálna konzultácia všetkých marketingových aktivít vašej školy priamo s lektormi.

 • Plná škola – nie je propagácia ako propagácia

  Na začiatku zistíte, k čomu je školám dobrý marketing, aký je proces rozhodovania o výbere strednej školy (tzv. „Životný cyklus uchádzača“) a ako efektívne začať s marketingom na vašej škole – všetko od plánovania, organizovania až po kontrolu.

 • Šťastie praje pripraveným – kde máte najvyššie šance?

  Naučte sa cieliť svoje náborové aktivity tam, kde majú najväčší zmysel. Zistíte, ako jednotlivé skupiny osloviť, ako na tlačené materiály a ako komunikovať s uchádzačmi, rodičmi, výchovnými poradcami i v rámci školy a naučíte sa zostaviť ten správny školský náborový tím.

 • Den otevřených srdcí – máte jen jeden pokus. Nepokazte ho

  Deň otvorených dverí je vašou najväčšou príležitosťou. Dostaňte naň čo najviac návštevníkov a pripravte im zážitok, na ktorý si spomenú, keď budú vypisovať prihlášku.

 • Prihláška je ešte len začiatok

  49 % všetkých škôl končí s marketingovými aktivitami ešte pred uzávierkou prihlášok. Prichádzajú tým o študentov, ktorých už raz oslovili. Nerobte rovnakú chybu! Naučíme vás, ako si uchádzačov udržať až do konca. Každý stratený žiak je obzvlášť bolestivý.

 • Internetový marketing – máte pevnú pôdu pod nohami v online?

  92 % rodičov a 95 % uchádzačov si hľadá informácie o školách na webe. Ste si istý, že vás nájdu? Že na vás kliknú radšej než na ostatné školy? Že sa na webe dozvedia všetko, čo potrebujú? Poistite si ich. Naučte sa ovládať online priestor.

 • Marketing na sociálnych sieťach – buďte tam, kde sú vaši uchádzači celý deň

  Vytvorte na Facebooku silnú komunitu okolo vašej školy a pochváľte sa svojimi príbehmi na Instagrame. Naučíte sa, ako mať tisícové dosahy, ako vytvoriť a propagovať Udalosti i základy krízovej komunikácie. Skrátka všetko pre to, aby ste boli poriadne vidieť!

 • Dvojblok „Ako na školský web“ – konkurujte aj tým najlepším v on-line svete!

  62 % uchádzačov odradia od prihlášky stránky, na ktorých nenájdu pre nich dôležité informácie a 21 % uchádzačov odradí len to, že sa im nebudú páčiť. Ukážeme vám, ako na školský web od A do Z.

Čo je na Akadémii najlepšie

 • Budete dostávať priebežné praktické domáce úlohy a prípravu na stretnutie – spravidla spojené s realitou vašej školy, nič tak nevyjde na zmar.
 • Zoznámte sa s bezmála 20 prieskumami o rozhodovacích procesoch deviatakov, ich rodičov a základných škôl a ďalšími odbornými materiálmi Než zazvoní
 • Odovzdáme vám praktické know-how v školskom marketingu
 • Prezradíme vám i skúsenosti z iných škôl a vzdelávacích inštitúcií
 • Vždy vám bude k dispozícii profesionálny lektor pre individuálne konzultácie a to nielen na stretnutí, ale aj v priebehu vašej účasti v Akadémii

Cena a organizačné informácie

 Cena je stanovená dohodou podľa počtu účastníkov
  Po absolvovaní Akadémie obdržia účastníci certifikát
  7×6 vyučovacích hodín + konzultácie a priebežný tutoriál
  Akadémia sa koná priamo na vašej škole
  Pokyny k platbe, storno podmienky nájdete zde

Kontaktný formulár

V prípade vášho záujmu o Akadémiu pre skupiny nás kontaktujte pomocou formulára, zavolajte na telefónne číslo +420 733 778 256 alebo napíšte na kosikova@nezzazvoni.sk.

Nezávazná poptávka
Please wait...